logo
(067) 701-97-10
(067) 828-76-06
(050) 488-76-06
Про нас

Лазерная гравировка и резка пластика"Лазер-Профи" була заснована у 2000 році. Постійний пошук нових технічних та технологічних рішень, оригінальні програмні розробки, індивідуальний підхід до кожного замовлення - все це сприяє збільшенню авторитету нашої фірми, розширенню асортименту продукції яку ми випускаємо, та, як наслідок - успіху наших клієнтів.

Основою роботи нашої компанії "Лазер-Профи" є лазерна обробка різноманітних матеріалів. При цьому викориристовується багаторічний досвід наукової роботи в Національній Академії Наук України.  Власна виробнича база побудована на основі прецизійного обланнання з програмним забезпеченням, яке розроблене нашими спеціалістами. В роботі ми використовуємо широкий спектр лише якісних матеріалів. Це поєднання дає можливість пропонувати нашим замовникам адекватні ціни на високоякісну продукцію.

На основі досліджень спеціалістами "Лазер-Профи" була розроблена методика виготовлення тонких світлових панелей великих розмірів з високою яскравістю та рівномірністю світлового потоку.
 

Лазерная гравировка и резка пластика

Базові напрямки нашої діяльності такі:
 
лазерна порізка, розкроювання пластику, оргскла;
лазерне гравіювання акрилу, дерева та інших матеріалів;

 

Спираючись на основні технологічні процеси, а також, використовуючи супутні технології - плотерну порізку, фарбування, склеювання, нанесення друку, згинання та інші, ми виготовляємо широкий спектр продукції - від пластикових табличок та брелоків до світлодіодних фреймлайтів:

гардеробні номерки, брелоки для ключів;
інформаційні стенди, тримачі, підставки для рекламної продукції;
таблички, інформаційні вказівники, фасадні вивіски, рекламні стенди;
таблички на двері;
підставки з оргскла для поліграфії, буклети, цінники, візитки тощо;
пластикові підставки для біжутерії, тримачі мобільних телефонів;
підставки для тарілок;
світлові вивіски, акрилайти;
світлодіодні акрилайти як настольні, так і світлодіодні вивіски;
світлодіодні об´ємні літери та логотипи;
світлодіодні фреймлайти;
світлові сувеніри та інтер´єрні фотографії;
растрові світильники;


Лазерная гравировка и резка пластикаДосвід роботи, високий творчий та технічний потенціал співробітників фірми "Лазер-Профи" дозволяють вирішувати завдання високого ступеня складності.
Ми плідно співпрацюємо з більшістю фірм, що задіяні у сфері виробництва зовнішньої реклами.