logo
(067) 701-97-10
(067) 828-76-06
(050) 488-76-06
Акрилайти

Акрилайтом традиційно вважають прозору табличку зі світловою інформацією. Компанія "Лазер-Профи" виготовляє широкий спектр акрилайтів.

  • Найскладніший акрилайт - багатошаровий, з чергуванням шарів, що світяться, і поліграфії, що надає виробу об´єм, а вбудований мікроконтролер управляє підсвічуванням. Можна також вбудувати систему дистанційного керування.
  • Найпростіший акрилайт - одношаровий, але і з нього можна зробити "цукерку", пофантазувавши з дизайном. Товщина такого виробу – всього 5мм!
  • Найменший акрилайт – настольний. Але і він може поєднувати у собі всі можливості "дорослого акрилайту". Крім того, у підставці можна сховати акумулятор – виріб перестане бути прив´язаним до розетки.
Найпростіший акрилайт з кольоровою плівкою Двохшаровий акрилайт. підсвічено друковане зображення та змінюється колір підсвічування логотипа

Увага! У зв´язку з тим, що в Україні немає пластику деальної якості без дефектів, акрилайти великого розміру, а також акрилайти з великим прозорим полем виготовити у високій якості неможливо. На виробі буде присутня певна кількість точкових дефектів або подряпин.

Ми пропонуємо радикальний підхід - закрити лицьову сторону акрилайту матовим непрозорим матеріалом, що підкреслить елегантність та практичність виробу.  Акрилайт модернізовано - передню частину закрито сріблястим матовим пластиком