logo
(067) 701-97-10
(067) 828-76-06
(050) 488-76-06
Таблички

Табличка на двері начальникаВід багатоповерхівки до кафе – скрізь нас оточує маса інформації: покажчики, таблички, всілякі вивіски. У сучасному світі складно уявити кафе, де на столику не стоїть табличка "резерв" або офіс без дверної таблички.

 

Напевно, найпоширенішими носіями інформації є пластикові таблички. Вони застосовуються як фасадні таблички на будівлях, на дверях кабінетів, в офісах, навіть на столах. Основна перевага пластикових табличок у невисокій ціні порівняно з аналогічними виробами з металу або інших матеріалів. Однак, за функціональністю вони ні чим не поступаються, наприклад, металевим.

Фасадная вывеска

Варто відзначити широку гаму пластмас та різноманітних технологій при виготовленні табличок. Інформація на таблички може наноситися декількома способами – як накладні літери з кольорового акрилу, аплікацією плівки, лазерним гравіюванням з фарбуванням. Можливий навіть цифровий друк на пластику. Фасадні таблички, як правило, виконуються в металевій рамці та захищені прозорим або антивідблисковим пластиком.


Табличка 'Не курить'


Форма та колір табличок може бути будь-якою і обмежена лише фантазією замовника.

А високу якість ми гарантуємо всім!