logo
(067) 701-97-10
(067) 828-76-06
(050) 488-76-06
Підставки під мобільні телефони

підставка для телефона

 

Широко використовуються в магазинах та салонах стільникового зв'язку.

 

Можливі різні форми та розміри. 

 

Також можливе виготовлення підставок з підсвіткою.


                   Варіант №1

підставка для телефонаПідставки під мобільні телефони стануть зручною опорою для найефективнішої експозиції товару у вітрині: міцна конструкція не дасть впасти телефону, але надійно утримає його у вертикальній позиції – так, що відвідувачі можуть детально розглянути будь-яку модель мобільного телефону. Кут нахилу підставки дозволяє розміщувати телефон у ракурсі, що дозволяє розглянути його з будь-якої позиції. Піднята передня панель зручно фіксує мобільний телефон, а опора не дає йому перекинутися. Підставки під мобільні телефони ідеально підходять для використання у вітринах малих та великих торгових центрів, а також спеціалізованих салонах. 

 


                      Варіант №2

підставка для телефонаЕргономічна підставка під мобільний телефон, виготовлена із прозорого пластику. Відрізняється зручністю розташування телефону та його максимальною доступністю. Підставка зручна у використанні у вітринах супермаркетів та спеціалізованих салонів за будь-якого типу підсвічування вітрини. Підставка оснащена практичним упором та конструктивно виконана у формі моноліту. Має єдність стилю і конструкції. Дизайн підставки під мобільні телефони дуже оригінальний і прикрасить вітрину будь-якого торгового центру, чудово підкресливши переваги виставлених на продаж мобільних телефонів. Підставка виконана у формі «стульчика».


                    Варіант №3

підставка для телефонаПідставка під мобільний телефон має гладку та рівну задню стінку, що дає можливість максимально безпечно розміщувати на ній мобільний телефон. Відсутність глухо закритої бічної частини забезпечує зручність перегляду телефону з будь-якого ракурсу - навіть ззаду. Надійний упор відмінно утримує підставку на поверхні, не дозволяючи їй зісковзнути або перекинутися. Конструкція підставки під мобільні телефони має сучасний дизайн і стильну форму. Така підставка, безсумнівно, максимально ефектно виглядатиме в салоні з продажу мобільних телефонів, на вітринах.

 


                        Варіант №4

підставка для телефонаПідставка під мобільний телефон у формі куреня. Задня стінка виступає в ролі основної утримуючої конструкції, телефон зручно розміщується на передній панелі. Ергономічність форм, оригінальність дизайну, практичність робочої поверхні – ось основні відмінності цієї підставки під мобільні телефони. Прозорий пластик забезпечує повний перегляд мобільного апарату, тому телефони, розміщені на такій підставці, обов'язково будуть привертати до себе увагу і користуватися попитом у покупців.

 


                    Варіант №5

підставка для телефонаПластикова підставка для мобільного телефона оригінального дизайну. Злегка піднята передня панель не дозволить мобільному телефону впасти. Міцність і стійкість конструкції напрочуд добре поєднуються з її зовнішньою вишуканістю. Конструкція відрізняється простою формою, увага покупця звернена лише на мобільний телефон. Прозора поверхня, надійна опора, стійкість та зручність значною мірою виділяють цю модель серед ряду їй подібних конструкцій. Підставка під мобільні телефони призначена для експозиції товару у будь-яких торгових центрах та спеціалізованих салонах мобільного зв'язку.