logo
(067) 701-97-10
(067) 828-76-06
(050) 488-76-06
Номерки та Брелоки із заповненням гравіювання фарбою

Брелок із заповненням гравіювання фарбоюПісля того, як брелок вирізаний, на нього наноситься зображення у вигляді заглиблень - гравірується на невелику глибину. Потім ці поглиблення заповнюються фарбою, згідно з дизайном Замовника, або з метою підвищення контрастності зображення.Брелок із заповненням гравіювання фарбою

Зафарбовані області розташовані не на поверхні, а в поглибленні, що різко підвищує зносостійкість зображення. "Дно" поглиблень має нерегулярну структуру, що збільшує зчеплення фарби з поверхнею і також продовжує термін життя брелока.

Переважна більшість брелоків, шильдиків та номерків виготовляються саме так. Застосування акрилових пластиков європейських виробників, акрилових емалей та якісне лазерне різання та гравіювання дають відмінний результат.

Брелок із заповненням гравіювання фарбою

Часто гарний дизайн має на увазі наявність лінії окантовки з краю брелока.

У цьому випадку доречно поєднувати різні види гравіювання – частина зображення наноситься растровим гравіюванням, частина – гравіюванням лініями.

Брелок із заповненням гравіювання фарбою

 

Всі гострі кути заокруглені, щоб вони не псували одяг, якщо брелок кладуть у кишеню, і не викликали неприємних відчуттів, якщо брелок тримають у руках.

Прямокутний отвір усередині брелока має невеликі закруглення в кутах – це підвищує механічну стійкість.