logo
(067) 701-97-10
(067) 828-76-06
(050) 488-76-06
Підставки для сережок, кілець

підставка для сережок та каблучки

Унікальний дизайн підставка для сережок, поза сумнівом, приверне увагу кожного: підставки на міцному упорі призначені для найбільш зручного та вигідного розташування ювелірних прикрас. Достатня величина отворів дозволяє підвішувати сережки будь-якої форми та конфігурації, у тому числі і з англійським замком. Підставки можуть бути виконані з пластику будь-якого кольору, форми та розміру. Відсутність гострих кутів, обтічні форми - це ще один плюс на користь підставок під сережки. Підставки можуть бути використані у спеціалізованих виставкових центрах та ювелірних магазинах для розміщення ювелірних виробів.


                   Варіант №1

підставка для сережок

Підставка для сережок білого кольору стане ідеальним фоном для ювелірних прикрас. Розміщені на ній сережки будуть виглядати максимально ефектно і привабливо. Отвори для розташування ювелірних виробів достатньої величини, тому дозволяють розміщувати сережки з будь-якими видами застібок та будь-якої довжини. Злегка нахилена верхня частина підставки дозволить детальніше розглянути представлені на них ювелірні прикраси.

Оригінальна підставка для сережок, виготовлена на основі міцного пластику. Ергономічні обтічні форми, відсутність кутуватих поверхонь підставки виводять її в ряд унікальних виробів для розміщення ювелірних прикрас. Підставка для сережок ідеальна для використання і у виставкових центрах, і в ювелірних магазинах, і на вітринах, де є необхідність розмежування ювелірних прикрас. Сережки, розміщені на такій підставці, завжди будуть на увазі.


                   Варіант №2

підставка для сережок та каблучкиЕксклюзивна підставка у вигляді листя додасть оригінальності виробам. Висота підставки достатня для того, щоб розташувати на ній сережки будь-якої довжини і фактури. Підставка чудово впорається зі своєю функцією і витримає не менше чотирьох сережок одночасно, що значно заощадить простір у вітрині або на подіумі. Підставка виконана із міцного пластику та чудово вписується в інтер'єр.


                   Варіант №3

підставка для сережок та каблучкиНевелика підставка під гарнітур з каблучки та сережок виконана в ергономічній овальній формі: ювелірні вироби не чіплятимуться за краї, а зручно розміщуватимуться на поверхні підставки.

Сережки розташовуються з боків підставки, а каблучка зручно розміщується зверху (для сережок є спеціальні отвори, а для каблучки виступи у верхній частині). Підставка виготовлена із якісного, злегка матованого пластику білого кольору. Опора підставки є стійкою і має закруглену форму, яка нахиляє підставку назад для кращого огляду представлених ювелірних прикрас.


                   Варіант №4

підставка для сережокЕксклюзивна підставка для сережок, виконана в оригінальній формі фігурні «плічки», розміщені на високій ніжці, яка закінчується круглою стійкою опорою. Висота підставки оптимальна для розташування сережок будь-якої величини та фактури. Розміщення «плічок» на однаковій висоті дозволяє вивішувати на підставці сережки будь-якої довжини. Підставка призначена для однієї пари сережок, які розміщуються на ній максимально ефектно, привертаючи до себе увагу покупців. Прозора поверхня, гладкість і обтічні форми -  основні акценти цієї моделі підставки для сережок. Міцний упор та ніжка зможуть утримати навіть досить масивні сережки, а прозорий пластик не відтінятиме прикраси та дозволить привертати увагу до ювелірних виробів. Підставка міцна та гармонійна.


                   Варіант №5

підставка для сережок та каблучкиПідставка для сережок виготовлена з матового пластику та має строго класичні форми. Фактура підставки ергономічна і приємна на дотик розташовані на ній ювелірні прикраси оптимально розміщуватимуться, не чіпляючись за краї або виступи, оскільки підставка під сережки та кільця не має на своїй поверхні жодних уразливостей. Гладка та обтічна форма, класичний дизайн не відволікають увагу оточуючих від ювелірних виробів, які зручно розміщуються у спеціально виконаних прорізах та отворах. Опора відведена назад і злегка нахиляє підставку, що дозволяє добре розглянути сережки та кільця.

 


                    Варіант №6

підставка для сережок та каблучкиПідставка що нагадує кобру призначена для розміщення ювелірних гарнітурів каблучки та пари сережок. Підставка виготовлена у формі високого прямокутника із загнутою верхньою та нижньою частиною, одна з яких служить як стійка опора, інша як планка для розміщення сережок. Оптимальна висота підставки дає можливість розташовувати на ній сережки будь-якої довжини, тому що вони зручно звисають вниз, не зачіпаючи кільце, що розташоване в нижній частині. Представлена модель підставки дуже міцна та стійка. Стиль підставки говорить сам за себе на ній будуть ідеально виглядати будь-які на ній будуть ідеально виглядати будь-які ювелірні прикраси.

підставка для сережок та каблучки

 

Підставка виготовлена із пластику та має форму маленької кобри. Поверхня підставки позбавлена будь-яких недоліків та вад, тому ювелірні прикраси будуть чудово розташовуватися на ній і виглядати у будь-якому оточенні у вітринах, на подіумах, на виставкових презентаціях.

 


                   Варіант №7

підставка для сережок та каблучкиМодель підставки для сережок та каблучок виготовлена в ексклюзивному виконанні: оригінальний дизайн, унікальна система розташування ювелірних прикрас автоматично виділяють її серед інших підставок та виводять на перші позиції. Така підставка ідеально виглядатиме на подіумі або вітрині. Сережки просто вставляються у прорізи і рівно лягають на демонстраційну планку. Відсутність отворів під замки дозволяє вивішувати сережки з будь-якою системою замку. Також оптимальне розміщення кілець будь-якого розміру. Підставка не лише унікальна, а й міцна.