logo
(067) 701-97-10
(067) 828-76-06
(050) 488-76-06
Підставки для ланцюжків, кулонів, кольє, браслетів

підставка для ювелірних прикрас

До вашої уваги пропонуємо оригінальну підставку для ювелірних прикрас, яка максимально ефектно підкреслить усі переваги кулону або кольє: широка планка, що розширюється у верхній частині дасть змогу чітко розглянути прикрасу.

 

 

 

 


 

підставка для ювелірних прикрасПластикова підставка у формі гребеня надасть можливість ідеального розміщення на ній браслетів. Підставка виконана в білому кольорі із міцною основою: ніжка підставки акуратно відведена назад і виконує функцію упору для зручного нахилу підставки. Міцна та функціональна.

 


підставка для ювелірних прикрасЦя підставка для ланцюжків, кулонів та кольє має ексклюзивний дизайн – гребенева частина надійно утримає розміщену на ній ювелірну прикрасу. Щоб центральна частина кольє або кулона виділялася більш ефектно, верхня частина підставки розширена в порівнянні з нижньою, яка плавно перетікає в міцний і стійкий упор. Білий колір підставки дозволяє розміщувати на ній багатобарвні варіанти прикрас, оформлені, наприклад, не одним, а кількома камінням. Зручність та простота підставки безсумнівні.підставка для ювелірних прикрасПідставка виконана в класичній формі прямокутник з поглибленнями в бічній частині. Зовні проста, але ергономічна форма цієї підставки для ланцюжків, кулонів і кольє слугуватиме чудовим фоном для ювелірних прикрас: широка поверхня, зручні бічні прорізи дозволять розташувати ланцюжок з кулоном «драбинкою», поступово сходячи вниз. Ніжка підставки, яка гармонійно перетікає із самої основи підставки під кулони та ланцюжки, має досить велику міцність та стійкість. Підставка трохи нахилена назад, що дозволяє чудово ознайомитися з розташованим на ній ювелірним виробом. підставка для ювелірних прикрасПідставка для кулонів, ланцюжків та кольє незвичайного дизайну, який дає можливість зручного та практичного розміщення на ній не тільки зазначених ювелірних прикрас, але ще й сережок, під які по краях імпровізованих «гілок» є спеціально виконані отвори.

Такі підставки ідеально підходять для вивішування гарнітурів, наприклад, ланцюжок і сережки. Унікальний та оригінальний дизайн підставки для ланцюжків та кулонів у формі «пальми» або «гілки» привертає увагу до розміщених на ньому ювелірних прикрас. 


підставка для ювелірних прикрас

Прозора підставка для кольє, кулонів та ланцюжків зручно виконана у формі листа із зазубринами по краях, які надійно утримують розміщені на підставці ювелірні прикраси.

Ланцюжок, вивішений на такій підставці, не буде хаотично нагромаджуватися витками або просто звисати вниз, а буде сходити рівномірно. Поглиблення дають змогу вивішувати кольє будь-якого розміру, оскільки вони розташовані на різній висоті. Підставка практична та стійка.

 підставка для ювелірних прикрасОвальна підставка для кулонів, ланцюжків та кольє.

Розміщені на ній ювелірні прикраси будуть представлені в максимально вигідному світлі, чому сприяє розширена центральна частина підставки, яка стане найвигіднішою основою для кулонів і центральних елементів кольє.

Прозорий пластик не відволікатиме увагу, навпаки, акцентуючи його на ювелірних виробах. Опора підставки зручна та практична.

 


підставка для ювелірних прикрасПрямокутна підставка для ювелірних виробів.

Ланцюжок, вивішений на такій підставці, не буде хаотично нагромаджуватися витками або просто звисати вниз, а сходити рівномірно. Поглиблення дають змогу вивішувати кольє будь-якого розміру, оскільки вони розташовані на різній висоті. Підставка практична та стійка.

 підставка для ювелірних прикрасОвальна підставка для кулонів, ланцюжків та кольє.

Розміщені на ній ювелірні прикраси будуть представлені в максимально вигідному світлі, чому сприяє розширена центральна частина підставки, яка стане найвигіднішою основою для кулонів і центральних елементів кольє. Прозорий пластик не відволікатиме увагу, навпаки, акцентуючи його на ювелірних виробах. Опора підставки зручна та практична.